Magnolia 2014???

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co jest związane ze sportami motorowymi.

Moderatorzy: Apple, trzeci

choyli
Klubowicz

Postautor: choyli » śr 09 kwie, 2014 19:30

Dyskusja sie toczy na temat tego czy warto wystartowac w Rajdzie z 8 oesami, a cichaczem regulamin ulegl zmianie i teraz odcinkow zostalo tylko 6. Co jak sie domyslam spowodowane jest wywaleniem Wałów Chrobrego.

"1.6. Charakterystyka
Impreza zostanie przeprowadzona
w ciągu dwóch dni i będzie składać się z 3 sekcji.
Na trasie zlokalizowane będzie 6 prób poprzedzonych PKC.
Nawierzchnia trasy i prób
: asfalt, beton
Długość trasy: 100,6 km (w tym 17,7 km prób)"

Prosze mnie poprawic jezeli sie myle.

Pozdrawiam.

[ Dodano: Sro 09 Kwi, 2014 19:43 ]
Jeszcze jeden ciekawy zapis w regulaminie.
Oficjalnie nie ma zadnej wiadomosci gdzie sa odcinki specjalne. Natomiast w regulamienie znajduje sie taki oto zapis:
"9.2. Szczególne ograniczenia.
9.2.1
Załogi zgłoszone do rajdu mają prawo do 2 przejazdów każdej próby. W żadnym
wypadku załogi nie mogą poruszać się na odcinkach w kierunku przeciwnym do
wyzna
czonego harmonogramem

„pod prąd”. Organizator będzie kontrolował przebieg
zapoznawania z trasą. Na żądanie oznakowanych przedstawicieli Organizatora i Policji
uczestnicy muszą okazywać odpowiednie dokumenty i stosować się do poleceń i instrukcji
przez ni
ch wydawanych. Kontrole będą prowadzone również przed okresem
przewidzianym dla zapoznania się z trasą. Każdy członek załogi biorący udział lub
zamierzający wziąć udział w Rajdzie , którego obecność zostanie stwierdzona na trasie
próby poza terminem wyznac
zonym do zapoznania z trasa rajdu, będzie uważany za
przeprowadzającego niedozwolone zapoznanie się z trasą. "

I teraz nie wiem czy moge wychodzic z domu do magnolii, bo jak sie okaze ze akurat jestem na odcinku o czym oficjalnie oczywiscie nie wiem, to moge byc niedopuszczony do startu. :/
www.testmetal.pl
Toczenie, frezowanie, szlifowanie, elektrodrążenie dorabiamy części maszyn, wykrojniki, oraz formy wtryskowe.
Obrabiamy wszystko, co z metalu lub tworzywa.
"Precyzyjna Obróbka Metali TEST"
Husarów 1a Szczecin
501-012-702

nezzo
Klubowicz

Postautor: nezzo » śr 09 kwie, 2014 19:55

rzeczywiscie jest napisane 6 prob, ale napisane jest tez 3 sekcje, poza tym w harmonogramie sa wszystkie 3 sekcje opisane i razem do kupy jest ich 8. Moze to jakis babol edytorski, jesli nie to harmonogram jest sprzeczny z regulaminem uzupelniajacym.

tomik^^^
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: tomik^^^ » śr 09 kwie, 2014 20:12

ja nie nastawiam sie na magnolie bo
- szkoda mi nerwow na bk
- szkoda mi kasy wole w tym czasie pojechac kjs w ostrowie wlpk za 120zl
- ciagle te same odcinki moze i waly sa fajne ale ... to troche zamalo by wydac 200 ? 300 ?
- zawsze kaszana z wynikami jesli sa dobrze policzone to ogloszenie jest o 20.00
niema jak to dobra rada
http://www.hukisyn.pl

Awatar użytkownika
Tommur
Klubowicz

Postautor: Tommur » śr 09 kwie, 2014 21:21

Kuba zatwierdza między innymi regulamin kjs to chyba wie najlepiej co dostał :). Hoyli zapis o zakazie upalania na trasie jest w regulaminach rsmp kjs chyba od 3 czy więcej lat. Tomik puchar za klubowa odbierales chyba Koło 17 w 2013. Wiec jak zwykle białe jest czarne. Fakt regulamin sobie harmonogram sobie.
Nezzo gratuluję wiedzy. Bo niektórzy sędziowie nie wiedzą jaka jest różnica między próbą. , odcinkiem a sekcją.
Zachodniopomorskie Forum Samochodowe
www.z-f-s.pl
Automobilklub Zachodniopomorski
www.akzp.pl

tomik^^^
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: tomik^^^ » śr 09 kwie, 2014 22:05

tomur moze i odebralem o 17 ale gdzie napisalem ze to w 2013 , patrze na magnolie w perspektywie lat
o magnoli to mozna by ksiazke napisac w kazdej cos gdzies ktos itd... niepamietam tej imprezy aby niebylo jakies szopy
pamietam jak po pierwszym dniu mialy byc wyniki i lista startowa do dnia nastepnego wszyscy czekali na wyniki a ok 22 moze pozniej okazalo sie ze ich niebedzie to chyba ta gdzie urwalem kolo na celnym
o odwolanych odcinkach to nawet niebede wspominal , pytanie nalezy zadac - ile w tej bedzie odwolanych? bo to ze beda odwolane jest niemal ze pewne ale palca se niedam odciac :P
niema jak to dobra rada

Awatar użytkownika
Tommur
Klubowicz

Postautor: Tommur » czw 10 kwie, 2014 09:10

Urwane koło na mojej próbie. chyba 2009 lub 2010. Ale dojechałeś. Fakt w perspektywie lat to było czekanie na wyniki.
Zachodniopomorskie Forum Samochodowe

www.z-f-s.pl

Automobilklub Zachodniopomorski

www.akzp.pl

ZiG
Klubowicz

Postautor: ZiG » czw 10 kwie, 2014 11:29

Na liście startowej 2 załogi. Z tymi 6 odcinkami bez wałów to ja odpadam z imprezy :-/
www.precise.com.pl Budowa Rajdówek & Precyzyjna obróbka metali i tworzyw sztucznych

I RS SMS
Klubowicz

Postautor: I RS SMS » czw 10 kwie, 2014 12:53

Tommur pisze:Kuba zatwierdza między innymi regulamin kjs to chyba wie najlepiej co dostał :).

ha, dobre. ZO PZM regulamin presłał na maila w poniedziałek po południu z adnotacją że poprawki/uwagi nalezy wnieść do wtorku [następny dzień] godz. 12:00. Nawet nie otwierałem tego załacznika bo nie miałem kiedy :)

Zapoznanie "pod kontrolą" się sprawdza. Obecność na próbach w miastach jest traktowana normalnie, bez konsekwencji. bo kto to sprawdzi tak do końca.

Ogłoszenie wyników na Magnolii podobnie jak w Koszalinie, [albo na RS'ach Stargardzie :P ] zawsze nie o czasie. W tym roku na Monte były o 2.5-3 godziny opóźnione [z rozdaniem nagród włącznie]. Dla miejscowych to jeszcze do pokonania ale dla przyjezdnych porażka.

Rzeczywiście w regulaminie są błędy typu PPAiK powinno być PAiK, daty z 2013 :
13.3. Oficjalny start
27.04.2013 godz. 9:10
...

I jest rozbieżność względem regulaminu a harmonogramem ale tak było i w pierwotnej wersji którą przesłano z ZO PZM więc raczej nikt nic niepodmienił po publikacji na www rajdu. Jakiś babol :
2 sekcje - 6 prób
3 sekce - 8 prób

-----
Mi się niechce jechać tego nawet jako pilot. W sobotę może uda się podjechać do RL a w niedzielę porobie Wam fotki tylko na Wałach Chrobrego.

nezzo
Klubowicz

Postautor: nezzo » czw 10 kwie, 2014 17:10

Moze by poprawic ten punkt 1.6 regulaminu bo zamęt jest przez to bez sensu.

ZiG
Klubowicz

Postautor: ZiG » czw 10 kwie, 2014 19:53

Rozmawiałem dzisiaj z R. Wolanem i zapewniał, że Wały w tym roku na 100% będą zarówno odcinek jechany 3 razy jak i oficjalny start i meta.
www.precise.com.pl Budowa Rajdówek & Precyzyjna obróbka metali i tworzyw sztucznych

osama
Klubowicz

Postautor: osama » pn 14 kwie, 2014 20:27

http://www.ak-rallyland.p...ws_id=378&type=

Zajebiście :v: :v: :v:

Ciekaw jestem kto będzie zapierdzielał z RL pełna bombą żeby się zapisać na Mongolię o ile w ogóle się odbędzie.Szkoda by było gdyby skrócili II rundę RL z powodu Mongolii :v: :v:

Awatar użytkownika
punkers
Klubowicz

Postautor: punkers » pn 14 kwie, 2014 20:39

Osama, coś link się źle wkleił http://www.ak-rallyland.pl/?action=show ... =378&type=
O co chodzi z tym informacją o odległości między Dębrznem a Wałczem?

Awatar użytkownika
bartus
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: bartus » wt 15 kwie, 2014 21:00

tomik^^^ pisze:mysle ze sie mylisz, musisz wszystko przykleic ale tam gdzie zechcesz , np pod podloga ale musi byc

[ Dodano: Sro 09 Kwi, 2014 17:47 ]
wysililem sie i przeczytalem kawalek regulaminu uzupelniajacego i pisze tam jak wół
Treść reklamy dodatkowej KJS zostanie opublikowana w dniu odbioru administracyjnego

trochę się wysililes ale niepotrzebnie bo ja też umiem czytać ;) już myślałem że coś przeoczylem ale średnio mnie interesuje treść tej reklamy i moga to nawet być puste naklejki. trochę istotniejsze są dla mnie miejsca w których będą miały zostać przyklejone .
www.bmwteile.net
www.kes.net.pl - pompy ciepła, kolektory słoneczne, kotłownie, ogrzewanie,

tomik^^^
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: tomik^^^ » wt 15 kwie, 2014 21:44

musisz poczekac na komunikat :D
niema jak to dobra rada

Awatar użytkownika
bartus
Klubowicz